Bádáme za školou: další dobrodružství šesťáků a prvňáčků

Naše společné bádání pokračovalo i v dalších týdnech a přineslo nám mnoho nových poznatků, zážitků i překvapivých objevů. Šesťáci a prvňáčci se opět setkávali v badatelských dvojicích a společně zkoumali svět kolem sebe. Tentokrát jsme se zaměřili na obyvatele školní zahrady, cukr v nápojích, život pod zemí i stáří stromů.

Číst více

Společně do ptačího světa

V pondělí 25. května jsme na naší škole ve Velkých Hošticích přivítali žáky partnerské školy z polských Gaszowic. Setkání proběhlo v rámci projektu „Tvoříme v přírodě / Tworzymy w naturze“ a jednalo se již o čtvrtou společnou akci, díky které mezi českými a polskými žáky vznikají nová přátelství i společné zážitky.

Číst více