Máme mistryně!!

Byl to boj! Boj o první místo ve školní volejbalové lize.  Naše holky ve čtvrtek 21. 3. vstoupily do zápasu o první místo proti silnému protihráči Kravaře A.

Na začátku zápasu bylo všem jasné,  že tým, který zvítězí, bude na celkovém stupni vítězů první.  A ten, který prohraje,  bude v celkové tabulce třetí.  Naše děvčata se při vstupu na palubovku v tělocvičně v Kravařích rozhodně nezalekla zcela patrně skvělé formy protihráček z Kravař. První set byl velmi vyrovnaný, avšak holky bojovaly a tento set vyhrály.  Druhý končil jasnějším vítězstvím, kdy bylo vidět,  že se kravařský tým našich děvčat trošku zalekl.  A poslední set? To byla jedna velká radost.  A po posledním podání kravařské volejbalistky, který se jí zcela nepovedl, nastala na hoštické straně obrovská radost.  

V souboji zvítězily 3:0 a staly se tedy celkovými vítězkami.  Moc gratulujeme a děkujeme. 

Nesmíme opomenout fanoušky, kteří byli neskuteční. Fanoušci z řad rodičů a sourozenců, učitelů a kamarádů vytvořili neskutečnou atmosféru a snad i hnací sílu pro naše vítězky.